2023 yılına özel yeni bağlamalarımız sizi bekliyor!

OKTAY YILMAZ SAZ EVİ

1973 Yılında aile şirketi olarak, yüzyıllardır medeniyetimizin ve kültürümüzün beşiği olan Anadolu’dan  başlayan yolcuğumuz; bilgi ve birikimimiz ile oluşturduğumuz OKTAY YILMAZ SAZ EVİ marka değeri ile geleneksel bağlama üretiminde, Maltepe’de 600m2 büyük atölye ve 1200 m2 doğal kurutma yöntemine sahip Türkiye’deki en büyük depolama ve kurutma alanı, Okmeydanı’nda kaba ve ince işler atölyeleri ile imalatlarımız, Unkapanı satış mağazası, Okmeydanı satış mağazası ile de toptan ve perakende satışlarımız devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Bağlama çalmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmak, her yaştan ve seviyeden insanımıza bağlamayı sevdirmek ve kültüre kazandırmak için var güzümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bağlamaya gönül veren hiçbir birey bizim için sadece müşteri değil, bu kültürün temsilcisidir. Herkes için bağlama ve kültürün devamlılığı bizim sorumluluğumuzdadır. Kalitede güvence misyonumuzla ülkemizin kültürel ve sanatsal olarak kalkınmasına katkı sağlama inancıyla kültüre ilham verip, değer katma anlayışıyla hizmetinizdeyiz.

Tüm Oktay Yılmaz Saz Evi ailesi çalışanları ile el ele omuz omuza devam ettiğimiz bu yolda bilgi birikim ve ustalıkla vardığımız noktada oluşturduğumuz marka değeri ile hep daha da iyi olanı üretmek ve sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Türkiye ve tüm dünyada müzik enstrümanları ve bağlama sektöründe güzel sanatlar liseleri, konservatuarlar, devlet liseleri ve kurumlarına tedarik hizmeti sunmaktayız.

Çok istedim bağlama çalabilmeyi , kısmet bu yakın zamanaymış. Şubat 2019' da OKTAY YILMAZ SAZ EVİN' den aldığım ilk bağlamayla bu serüvene başladım. Dünde ikinci bağlamamı aldım. Cura'sız olmaz dedim ailemize onuda ekledim. Kalite ve işçilik süper mutlaka bir gün
Müjde Demirer Ev Hanımı
Türkiyede görüp begendigim baglamayi Almanyaya kargo ile yollattirdim. Sagolsun abim cok yardimci oldu. Bugün baglamayi teslim aldim, ayni gördügüm gibi tertemiz sapa saglam bi baglamam oldu. Ayrica fiyatlarida piyasaya bakarsak cok uygun. Tekrardan tesekkür ediyorum, hayirli isler, bol kazanclar diliyorum🙏🏼
Oguz Sütcü Mühendis
Kızım sayenizde derslerinde daha başarılı okulda daha popüler. Bağlamanın hayata dokunduğu yer
Ayşegül Kapıcı Ev Hanımı
Oktay yılmaz saz evinde ki tüm çalışanların emeğine sağlık gerçekten çok kaliteli bağlamalar yapıyorlar. Ben Fransada yaşıyorum ve instagram sayfasından bir kısa sap dut bağlama sipariş ettim 2 haftada çok şükür sapa sağlam geldi. Üstelikte ses tonu çok güzel ve
Okan Kocabiyik Müzisyen
Bütün öğrencilerime Oktay yılmaz bağlamalarınız aldım doğru sazla doğru sesi duyuyorlar. Ve bağlamayı sevip öğreniyorlar, yeni başlayanlar için tavsiye ediyorum sizi
Melis Kayacı Müzik Hocası
Merhaba sizden Maun tekne bir saz aldım eve her gelen hayran oldu. Çok teşekkürler. İlk fırsatta kızıma doğum günü hediyesi olarak yeni bir saz alıcam. Evde kavga çıkmasın:)
Melike Ay Ev Hanımı
Kisa sap bağlama aldım çok menmunum Erol abi bana kendi bizzat ısrarla önerdi bu bağlmayı al dye iyiki almışım harika sesi var çok teşekkür ediyorum.
İzzet Çınar Müzisyen
Üç Tane Bağlama aldım. Gezmediğim bakmadığım yer kalmadı her seferinde en iyisini burada buldum. Kalite fevkalade iyi seçim yaptığımı hocalarımda söylüyor.
Sedat Yaman Yerel Rehber
Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi
Mesaj Yaz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Oktay Yılmaz Saz Evi
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?