2023 yılına özel yeni bağlamalarımız sizi bekliyor!

Kısa Sap Bağlamalar

Kullanımı kolay ve uzun ömürlü kısa sap bağlama ürünlerimiz.

Kısa Sap Bağlama Ürünleri

Kısa Sap Bağlama Fiyatları

Kısa Sağ Bağlama Fiyatları bağlamanın yapıldığı ahşap türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ahşap türü ne olursa olsun 50 yıllık tecrübemiz ile profosyenel ve uzun yıllar sorun çıkarmayacak bağlamalar üretiyoruz. Üretim aşamalarımızı TRT belgeselimizde buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Dediğimiz gibi çok uzun yıllardır bu işi gerçek anlamda severek yapıyoruz. Ustalığımızın getirdiği etkenler ile bağlamada kullanılacak malzemeleri çok iyi tanıyoruz.

Yukarıda kısa sap bağlama ürünlerimizi incelerseniz en iyi saz markası olarak Oktay Yılmaz Saz Evi olarak bizi tercih etmenizden mutlu oluruz. Bağlamalarımızda problem yaşamanız durumunda 15 gün içerisinde geri iade hakkınız bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana bölgelerinde yoğun bir şekilde satışımız mevcut. Ama dilerseniz İstanbul da bulunan şubelerimizden de istediğiniz kısa sap bağlamayı satın alabilirsiniz. Adres bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En iyi Kısa Sap Bağlamalar Nerede Satılır?

En iyi kısa sap bağlamalarını internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Veya şubelerimizi ziyaret ederen en iyi kısa sap bağlamayı satın alabilirsiniz.

Saz öğrenmek için hangi saz alınmalı?

Yeni başlayan müzik severler için genellikle kısa sap saz modelleri tercih sebebidir. Bunun sebebi kısa sapta bağlamanın tutulması ve notalara erişimin daha kolay olmasıdır.

1 ayda saz öğrenilir mi?

Bağlama öğrenmek kişinin yeteneklerine göre değişkenlik gösterir. 1 ay içerisinde iyi bir konuma gelinebilir. Ama çalacağınız türkülerin zorluğuna bağlı olarak bazen bu süre 6 ay bile sürebilir. Bu yüzden kısa sap bağlamanızı hemen şimdi alarak uzun süreli bir hobi edinebilirsiniz.

Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi
Mesaj Yaz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Oktay Yılmaz Saz Evi
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?