2023 yılına özel yeni bağlamalarımız sizi bekliyor!

Uzun Sap Bağlamalar

Daha profosyonel bir ses deneyimi sunan uzun sap bağlama ürünlerimiz.

Uzun Sap Bağlamalar

Afromozya ağacı özellikle Afrika yağmur ormanlarında ve Amazonlarda yetişir. Bu nedenle çok nadir bulunan ve değerli bir ağaç türüdür. Bu yüzden uzun sap bağlamanızı seçerken, daha özel bir bağlama istiyorsanız önceliğiniz olabilir.

Profesyonel Uzun Sap Bağlamalar

Profesyonel uzun sap bağlamalar konusunda önde gelen üreticilerden biriyiz. Özellikle Adana, Eskişehir, Ankara, İzmir ve İstanbul bölgelerine yakın konumlara hızlı siparişler göndermekteyiz. Uzun sap bağlamalar daha geniş nota aralığı nedeniyle, artık bu işi iyi bir konuma getirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte. En iyi saz markası denilince akla gelen ilk isim olmaktan gurur duyuyoruz.  Bağlama fiyatları ağaç türünden ve cilasına kadar yapıldığı işlemlerin farklılığından dolayı fiyatları değişkenlik göstermektedir.

En iyi Uzun Sağ Bağlama nerede satılır?

En iyi bağlamaları internet sitemizde bulabilceğiniz gibi şubelerimizi ziyaret edip bu noktalardan alım imkanınız bulunmakta. İletişim sayfamızı incelediğinizde şubelerimize buradan erişebilirsiniz. En iyi bağlamaları üretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hatta bu bağlama üretimini bir belgesel tadında TRT youtube kanalından buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yukarıda video bağlantısını biraz izledikten sonra uzun sap bağlama üretiminde gerçekten uzman bir ekiple çalıştığımızı göreceksiniz. 50 yıldır uzun sap bağlamaları aşk ile üretiyoruz. Uzun sap bağlama fiyatları ürünlere girdiğinizde karşınıza çıkacaktır.

Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi
Mesaj Yaz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Oktay Yılmaz Saz Evi
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?