2023 yılına özel yeni bağlamalarımız sizi bekliyor!

Hayalindeki Bağlamanı Oluştur

Hayalinizdeki bağlamaya ulaşmanıza az kaldı. Oktay Yılmaz Saz Evi olarak seçmiş olduğunuz özelliklerdeki bağlamayı el emeği ile özel olarak tasarlıyor ve size ulaştırıyoruz.

Nasıl Çalışıyor?

Aşağıda bulunan alanlarda sizlerden bağlamada olmasını arzu ettiğiniz  özellikleri belirtmenizi istiyoruz. Seçmiş olduğunuz özellikler, bağlama konusunda yıllarını vermiş ustalarımızın sistemine düşer. Ardından bağlama için gerekli malzeme özellikleri tam olarak belirlenir. Ustalarımızın değerlendirmelerinden  sonra müşteri temsilcilerimiz sizi cep telefonunuzdan arayarak, fiyat ve bağlamanın detayları hakkında bilgilendirir. Sizin onaylamanız  halinde ise bağlamanız hazırlanmaya başlanır.

İstenilen özelliklere sahip yeni bir bağlamanın üretim süreci ortalama 6 ay  sürmektedir. Şayet atölyemizde aynı özelliklerde yapım süreci devam etmekte olan başka bağlamalar varsa beklemeniz gereken süreç kısalacaktır. Bize arzu ettiğiniz özellikleri içeren tabloyu gönderdiğinizde gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra  süreç konusunda da bilgilendirme yapılacaktır.

Eğer yeni bir bağlama oluşturmak yerine, yapımı tamamlanmış bir bağlama satın almak istiyor iseniz de ürünler sayfamızda mevcut ürünlerimize bakabilirsiniz.

Yine de aklınıza takılan sorular için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya iletişim sayfamızda bulunan irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bağlamanda Hangi Özellikleri İstersin?

  Başa Dön
  Ürün sepetinize eklendi
  Mesaj Yaz
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Oktay Yılmaz Saz Evi
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?