Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlu Olsun!
Arama

Bağlamanı Oluştur

Oktay Yılmaz Saz Evi olarak seçmiş olduğunuz özelliklerdeki bağlamayı el emeği ile özel olarak tasarlıyor ve size ulaştırıyoruz.

Bağlamanı oluşturma aşamasında benzer bağlamalarıda burada göstereceğiz.

Bağlamanda Hangi Özellikleri İstersin?

  Nasıl Çalışıyor?

  Aşağıda bulunan alanlarda sizlerden bağlamada olmasını arzu ettiğiniz  özellikleri belirtmenizi istiyoruz. Seçmiş olduğunuz özellikler, bağlama konusunda yıllarını vermiş ustalarımızın sistemine düşer. Ardından bağlama için gerekli malzeme özellikleri tam olarak belirlenir. Ustalarımızın değerlendirmelerinden  sonra müşteri temsilcilerimiz sizi cep telefonunuzdan arayarak, fiyat ve bağlamanın detayları hakkında bilgilendirir. Sizin onaylamanız  halinde ise bağlamanız hazırlanmaya başlanır.

  İstenilen özelliklere sahip yeni bir bağlamanın üretim süreci ortalama 6 ay  sürmektedir. Şayet atölyemizde aynı özelliklerde yapım süreci devam etmekte olan başka bağlamalar varsa beklemeniz gereken süreç kısalacaktır. Bize arzu ettiğiniz özellikleri içeren tabloyu gönderdiğinizde gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra  süreç konusunda da bilgilendirme yapılacaktır.

  Eğer yeni bir bağlama oluşturmak yerine, yapımı tamamlanmış bir bağlama satın almak istiyor iseniz de ürünler sayfamızda mevcut ürünlerimize bakabilirsiniz.

  Yine de aklınıza takılan sorular için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya iletişim sayfamızda bulunan irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Yukarı
  Ürün sepetinize eklendi
  Anasayfa
  Ürünler
  Favoriler
  Sepetim
  Üye Girişi